85-letnia modelka Daphne Selfe w kampanii reklamowej TK Maxx

85-letnia modelka Daphne Selfe w kampanii reklamowej TK Maxx
1 vote, 5.00 avg. rating (90% score)

Świat mody coraz częściej stawia na oryginalne, naturalne, pełne wdzięku kobiety. W kampaniach reklamowych nie ma już przeraźliwie chudych, idealnie wygładzonych czy wyretuszowanych modelek. Na okładkach gazet czy w kampaniach reklamowych możemy podziwiać „prawdziwe” kobiety, które zachwycają swoją naturalnością, kształtami i wdziękiem. Doskonałym przykładem zachodzących zmian jest jesienno-zimowa kampania reklamowa sieci odzieżowej TK Maxx.

W kampanii reklamowej TK Maxx udział wzięła m.in. jedna z najstarszych czynnie działających modelek Daphne Selfe. Brytyjka swoją przygodę ze światem modelingu rozpoczęła w latach 50 – tych XX wieku. W czasie swej kilkudziesięcioletniej kariery miała przyjemność współpracować m.in. z takimi fotografami jak: Mario Testino, Nick Knight czy David Bailey. Ponadto, podziwiać ją można było na łamach Vogue’a oraz Marie Claire, a także na wybiegu i w kampanii reklamowych Dolce & Gabbana.

Jak podkreśla, najstarsza czynnie działająca modelka, tajemnica jej sukcesu tkwi w naturalności i oryginalności. 85 – latka nigdy w życiu nie poddała się żadnemu zabiegowi upiększającemu, „Nigdy nie robiłam nic ze swoją twarzą. Żadnych trucizn, żadnego liftingu. Uważam, że to strata pieniędzy.

W jesienno – zimowej kampanii reklamowej sieci odzieżowej TK Maxx zobaczyć można jeszcze wiele innych naturalnych piękności w tym m.in. Felicity Hayward, która według Magazynu Vogue jest „brytyjską bombą plus – size o kształtach godnych malarstwa Rubensa, twarzy jak porcelanowa lalka, ujmującym uśmiechu i zaraźliwie pozytywnej osobowości”.

Jesienno- zimowa kampania sieci odzieżowej TK Maxx i udział w niej znanych i naturalnych piękności ma na celu przekonać wszystkie panie, że to w naturalności i indywidualności tkwi nasze piękno.

About the author