Coaching Katowice i biuro tłumaczeń Katowice

Coaching Katowice i biuro tłumaczeń Katowice
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Biuro tłumaczeń Katowice i Coaching Katowice

Coach czyli kto?

Coach najprościej tłumacząc to trener personalny, trener osobisty. Jego zadaniem jest nakierować osobę na źródło problemów bez żadnych sugestii. Jest to zawód wymagający sporej wiedzy z zakresu psychologii, taktu i cierpliwości.
Najbardziej pożądani są coache specjalizujący się w wąskiej dziedzinie np. coach dietetyk – pomaga zdefiniować problemy z odżywianiem. Są tacy którzy pomagają kobietom zaakceptować np. skutki starzenia się.
Coaching Katowice specjalizuje się w kilku dziedzinach. Jedną z nich jest pomoc w nauce asertywności. Ich stałym klientem jest biuro tłumaczeń Katowice, gdzie wspierają pracowników i uczą jak radzić sobie z agresywnymi klientami. Do ich sztandarowych zadań jednak należy wsparcie w określeniu ścieżki kariery osobom długotrwale pozostającym bez pracy. Wielu wykształconych osób dotyka ten problem z powodu braku wiary we własne możliwości i z obawy przed brakiem akceptacji ze strony pracodawcy. Coach wskaże własne mocne strony, pokaże jak nauczyć się akceptować siebie.
Coach czyli nauczyciel życia.

źródło: pomysl-na-prezent24.pl

About the author