Strony internetowe Rzeszów

Strony internetowe Rzeszów
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

O NAS

SKILIN – pasja, kreatywność, estetyka. Tymi trzema słowami można określić filary naszej firmy, której głównym celem jest dostarczenie rozwiązań z zakresu projektowania stron www, dopasowanych do klienta. Przed realizacją staramy się poznać stawiane przed nami oczekiwania, by móc im sprostać w pełni i dołożyć coś od siebie.

Działamy kompleksowo, by nasi klienci nie musieli korzystać z pomocy kilku różnych specjalistów.

Tworzymy strony internetowe, systemy zarządzania treścią, zajmujemy się projektowaniem identyfikacji wizualnej, opieką nad stroną www i optymalizacją seo. Wykorzystujemy najnowsze rozwiązania oraz technologie, by strony www były proste w administracji, przejrzyste i intuicyjne. Duży nacisk stawiamy na responsywność stron, by ułatwić przeglądanie witryny na różnych urządzeniach.

Aby zapewnić najwyższy standard usług i bezawaryjne działanie serwisu, każdy projekt przechodzi rygorystyczne testy, pod kątem niezawodności funkcjonalności. Projekty realizujemy od początku do końca, zaczynając od konsultacji i przedstawienia ogólnego pomysłu, kończąc na oddaniu gotowego produktu.

SKILIN to interaktywna agencja, działająca na terenie Rzeszowa, Lublina i Krakowa. Realizujemy również projekty z całej Polski, kładąc nacisk na wzorowy kontakt z klientem.

Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą oraz realizacjami.

About the author